Aktualności

X WYSTAWA EDURA 2014 KIELCE
15
Czerwiec 2014

 Szanowni Państwo,

W imieniu własnym i całego zespołu EGERIA Sp. z o.o. serdecznie dziękujemy za odwiedzenia naszych stoisk G-16 (hala G) oraz ZF-31 (teren zewnętrzny) na X MIĘDZYNARODOWEJ WYSTAWIE RATOWNICTWO I TECHNIKA PRZECIWPOŻAROWA EDURA, w dniach 12 - 14 czerwca 2014 r.

W ramach  swojej oferty EGERIA zaprezentowała pojazd terenowy, wyposażony w urządzenie zdalnej detekcji skażeń RAPID oraz unikatowy na światowym  rynku CBRNE system IDS-T, dający możliwość wykrycia , pozycjonowania i śledzenia obłoków skażeń z odwzorowaniem na mapie w czasie rzeczywistym, uzyskał Państwa pozytywną ocenę.         

Zaprezentowaliśmy również sprzęt ochrony indywidualnej strażaka i ratownika oraz Trenażer Mobile Fire Trainer ML2000, który umożliwia prowadzenie profesjonalnych szkoleń, adresowanych do służb ratowniczych.

Targi EDURA odwiedziło bardzo dużo gości, co jest obiecującym prognostykiem na nadchodzący rok. Mamy nadzieję, że ta ilość gości przełoży się na ilość otrzymanych zamówień, czego sobie oraz pozostałym wystawcom gorąco życzymy.

 

EGERIA Sp. z o.o. otrzymała DYPLOM – WYRÓŻNIENIE za połączenie elegancji i nowoczesności w aranżacji stoiska G-16.Do zobaczenia za rok.

 


Zainteresował Cię profil naszej firmy, chcesz zostać naszym partnerem lub jeśli chcesz skorzystać z naszej oferty...