Myjka węży pożarniczych SWM
no image

Klasyczne, jednofunkcyjne urządzenie, oparte na technice wysokociśnieniowego płaskiego strumienia wodnego, bez stosowania szczotek i innych skomplikowanych części do usuwania zabrudzeń. Maszyna jest dzięki temu prosta w swoim pomyśle, idealna spełniająca swoją funkcję, oraz niezwykle trwała w użytkowaniu. Myjka może jednocześnie prać po dwa węże typu W75, W52 lub W25, albo jeden wąż typu W110 lub większy.

Dzięki użyciu techniki wysokiego ciśnienia, mobilna myjka węży pożarniczych SWM oferowana przez PREY, jest ekonomiczna i wydajna w swojej pracy. Wyposażona jest w praktycznie bezobsługowe dysze strumieniowe i przewody ciśnieniowe. Komora mokra oraz obudowa nie posiadają części ruchomych.

Rama i obudowa wykonane są z wysokogatunkowej stali nierdzewnej (1.431) przy zachowaniem wysokiej precyzji i jakości obróbki. Dzięki temu uzyskano niezwykłą trwałość i optymalną odporności na korozję, także w przypadku stosowania wszelkich środków myjących. Obudowa jest dodatkowo malowana proszkowo.

Myjka SWM zaprojektowana została przez wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierów, jest odpowiednio wytrzymała, posiada wysoką mobilność, która pozwala na pracę samodzielną lub w dowolnym zestawieniu z innymi urządzeniami jednofunkcyjnymi, stosowanymi do konserwacji węży pożarniczych firmy PREY.

Dane techniczne:

  • wymiary 830 × 730 × 1250 mm (dł. szer. wys.)
  • masa 105 kg
  • zasilanie 400 VAC, 5,5 kW
  • ciśnienie robocze do 100 bar
  • przyłącze wodne gwint 3/4”